На запрошення фастівчан завітали гості – члени екіпажу флагману українського флоту – багатоцільового корабля «Гетьман Сагайдачний».

У розпалі літніх відпусток та канікул, колектив музею запрошує фастівчан та гостей нашого міста відвідати персональну виставку нашого земляка,відомого в Україні та поза її межами художника - Миколи Федоровича Сліпченка "Морське розмаїття". Виставка триватиме до серпня 2018 року. Завжди раді зустрічі з вами!

25 червня 2018 року у Фастівському державному краєзнавчому музеї відбулася презентація виставки "Козацькому роду - нема переводу", де фастівчани та гості нашого славного міста продовжили знайомство з цікавою людиною, талановитою особистістю, відомим художником, різьбярем Гелетком Василем Васильовичем.

Колектив музею щиро вдячний нашому давньому другові, благодійнику Супрунову Сергію Сергійовичу за постійну підтримку в належному стані макету діючої залізниці.

20.06.18 р. у Фастівському державному краєзнавчому музеї відбувся захід-презентація на тему "Повстання надвірних козаків 1768 року - остання спроба відновлення козацької республіки", приурочений 250-річчю Гайдамацького повстання 1768 – 1769 рр. (Коліївщини)

Сторінка 1 із 6