До Всеукраїнського дня бібліотек вже традиційно вітаємо з професійним святом наших давніх, перевірених часом друзів - бібліотекарів шкіл Фастівської громади.
Поспілкувалися, вибудували нові плани на майбутнє та оглянули нові виставки...
Зі святом, колеги!
Віримо у перемогу та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

Сьогодні в "МУЗЕЇ ГЕРОЇВ ЧОРНОБИЛЯ" було проведено пам'ятний вечір, присвячений герою-ліквідатору аварії на ЧАЕС, підполковнику медичної служби, лікареві-травматологу вищої категорії ПІНЬКОВСЬКОМУ ВІКТОРУ ЮРІЙОВИЧУ.

У Фастівському державному краєзнавчому музеї відбулося відкриття персональної виставки заслуженого художника України, члена Національної спілки художників України, радника голови Національної Спілки художників України з творчих питань та виставкової діяльності, академіка, засновника Будинку творчості "Садиба Анатолія Марчука" та Макарівської картинної галереї Анатолія Марчука.

До Дня міста Фастова в музеї відбувся майстер-клас по виготовленню патріотичних листівок та малюнків, які музейні працівники разом зі смаколиками передадуть нашим Захисникам.
Дякуємо Inna Svyatenko за чудовий та веселий майстер-клас.

Сьогодні розпочав свою навчально-екскурсійну діяльність дитячий музейний клуб "Краєзнавець". Юні дослідники вивчали види історичних джерел, їх класифікацію, а також здійснили пізнавальну екскурсію містом.

Сторінка 1 із 33