18 квітня 2018 року відбувся круглий стіл, присвячений відзначенню 100-річчю революційних подій 1917-1921 років та Дню Соборності України. До участі були запрошені працівники виконавчої влади

До Фастівського державного краєзнавчого музею завітала делегація учнівської молоді з м. Валч (Польща). Наші гості встигли і з музейними експозиціями ознайомитися, і навчитися виготовляти українську писанку.

З метою обміну досвідом роботи по створенню майбутньої документальної виставки, приуроченої революційним подіям 1917-1921 рр. в Україні, науковці Фастівського державного краєзнавчого музею відвідали Музей Української революції 1917-1921 року в м. Києві.

У музеї - передсвятковий настрій: вдруге на цьому тижні пройшов майстер-клас із писанкарства! І знову з радістю приймаємо діток греко-католицької громади м. Фастова.