"Семен Палій у пам'яті народній" - така назва сьогоднішньої вистави, яка пройшла у музеї до вшанування пам'яті фастівського полковника.

Передріздвяний майстер-клас у нашому музеї сьогодні розпочався з повітряної тривоги, тому мусили зачекати, поки буде відбій.

Сьогодні був дуже пізнавальний і насичений день: ще один майстер-клас з виготовлення новорічних іграшок із кольорового паперу...

Попри повітряні тривоги та відсутність світла, сьогодні в музеї відбувся чудовий майстер-клас з виготовлення української народної керамічної ляльки від вчителів Фастівської школи народної майстерності.

Незважаючи на відсутність світла, сьогодні в музеї відбувся чудовий творчий майстер клас з виготовлення різдвяної листівки від вчителів Фастівської школи народної майстерності.

Сторінка 1 із 36