Фастів - місто єднання!
Таким прикладом слугує спільна мета вмотивованих мешканців нашого міста - де всі небайдужі до саморозвитку могли поповнити свій багаж українського мовлення!

Колектив Фастівського державного краєзнавчого музею звертається з проханням до фастівчан - підтримати два музейні проекти, які цьогоріч беруть участь у громадському бюджеті.

Леонід Жук представив громадськості нову збірку віршів під назвою «Московській раті та її братії», присвячену багаторічному протиборству українців зухвалим загарбникам - спочатку Московської імперії, тепер – Росії, боротьбі за незалежність та цільність своєї держави, за право називатися окремою нацією.

Сьогодні в Фастівському державному краєзнавчому музеї відбулася презентація публіцистичного збірника "Герої серед нас. Завокзальці в ООС - 2014-2019 рр.", яка містить матеріали дослідницької пошуково-краєзнавчої діяльності команди рою "Січ" Фастівського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.№10 - Гімназія" про учасників воєнних дій на Сході України в період 2014 - першої половини 2019 років.

З радістю повідомляємо про черговий вихід науково-інформаційного бюлетеню "Прес-музей" №45-46. Історико-краєзнавчі дослідження "На фастівській землі єдналась Україна", присвячений 100-річчю підписання передвступного договору між УНР та ЗУНР в м. Фастові 1 грудня 1918 року.

Сторінка 1 із 14