Традиційно на день міста краєзнавчий музей відчинив свої двері для мешканців і гостей міста. Раді були бачити як постійних відвідувачів і друзів музею, так і нових серед яких було багато малечі.

У Фастівському державному краєзнавчому музеї, за участю Фастівської станиці братства ветеранів УПА та її керівника – В.І. Підіпригори, відбулася урочиста академія, приурочена 95 -річчю з дня народження видатного борця

На запрошення фастівчан завітали гості – члени екіпажу флагману українського флоту – багатоцільового корабля «Гетьман Сагайдачний».

У розпалі літніх відпусток та канікул, колектив музею запрошує фастівчан та гостей нашого міста відвідати персональну виставку нашого земляка,відомого в Україні та поза її межами художника - Миколи Федоровича Сліпченка "Морське розмаїття". Виставка триватиме до серпня 2018 року. Завжди раді зустрічі з вами!

25 червня 2018 року у Фастівському державному краєзнавчому музеї відбулася презентація виставки "Козацькому роду - нема переводу", де фастівчани та гості нашого славного міста продовжили знайомство з цікавою людиною, талановитою особистістю, відомим художником, різьбярем Гелетком Василем Васильовичем.

Сторінка 1 із 6