Теплою душевною атмосферою відзначився сьогодні майстер-клас із вишивання стрічками, що відбувся у нашому музеї завдячуючи чудовій людині, МАМІ, яка виховала сина-Героя, а також майстрині із художньої вишивки Тамарі Тихонівні Бобосі.

Нині, в рамках відзначення 25-ї річниці Конституції України, у Фастові проходить Фестиваль кримсько-татарської культури.

Сьогодні у Фастівському державному краєзнавчому музеї під час відкриття нової персональної виставки художніх робіт "Мій милий рідний край", фастівчани та гості нашого міста мали змогу познайомитися з чудовим художником,талановитим графіком та карбувальником, нащадком відомого знатного роду Брандтів, фастівчанином Святославом Шемонаєвим.

До дня захисту дітей у музеї сьогодні пройшло цілий ряд заходів... Спочатку усі охочі могли переглянути виставку дитячих малюнків, пізніше дітлахи виготовляли еко-сувеніри - малювали на дерев'яних брусках. Згодом вихованці Школи музейних екскурсоводів презентували свою першу екскурсію містом.

Сторінка 1 із 24