Сьогодні світ відзначає Міжнародний день музеїв. З нагоди прийдешнього професійного свята урочистості відбулися у стінах Фастівського краєзнавчого музею. Відкривала та вела захід директор міського храгилища історико-культурної спадщини Тетяна Дакал. У своєму виступі вона ознайомила численних гостей з діяльністю закладу, його історією, наголосивши на важливості збільшення приміщення під музей, яке б дало змогу показати багаті, все зростаючі колекції фондів.

16.05.2019 делегація з польського міста Валч, яка нині перебуває в нашому місті з дружнім візитом, завітала до Фастівського краєзнавчого музею на оглядову екскурсію та долучилась до святкових заходів нашого міста.

10 травня 2019 року до Фастівського державного краєзнавчого музею завітала виставка, присвячена життю та творчості письменниці, філософу, мандрівниці та засновниці всесвітнього Теософського товариства - Олені Петрівні Блаватській

У Фастівському державному краєзнавчому музеї у п'ятницю, 10.05.19 року, о 12-00 годині відбудеться презентація виставки "Невичерпне джерело", присвячена життю та творчості Олени Петрівни Блаватської.
Запрошуємо усіх зацікавлених!
Вхід - вільний

Акція "Запрошу матусю до музею" !
До дня матері, 10.05.2019 року, запрошуємо діток, разом з їхніми матусями безкоштовно відвідати виставки Фастівського державного краєзнавчого музею.
Вік діток значення не має!!!

Сторінка 1 із 13