УВАГА! Акція "Всьому початком є ЛЮБОВ!"

Запрошуємо 14.02.2020 року усіх ЗАКОХАНИХ відвідати виставки та експозиції Фастівського державного краєзнавчого музею.

Вхід вільний з 10-00 до 15-00 години лише для закоханих пар! Вік значення не має!

Тож, закохуйтесь - і мерщій до музею!

22 січня 2020 року в Фастівському державному краєзнавчомумузеї, з нагоди відзначення Дня Соборності та Свободи України, для учнів Фастівського центру професійно-технічної освіти була проведена лекція-екскурсія "Фастівщина в коловороті української революції 1917-1921 рр."

16 січня 2020 року в музеї відбулася лекція "Звичаї та вірування українського народу. Новорічні традиції" та оглядова екскурсія для маленьких відвідувачів 1 класу ЗОШ№1

Запах свіжої фарби поліграфічної продукції... Так приємно пахне новий календар на 2020-2023 рр. " На пам'ять про Фастів" із серії "Старенькими вуличками рідного міста", який колектив музею упорядкував до 30-ї річниці з дня заснування Фастівського державного краєзнавчого музею.
Дуже старалися, щоб це видання було презентаційним та сподобалося нашим землякам!!!
Наклад - невеличкий, всього 100 примірників, але дууууже приємно від того, що це ще один крок для збереження однієї із сторінок історії нашого міста!

21 грудня 2019 року в музеї відбулася презентація книги Андрія Мороза "На відстані простягнутої руки", приурочена до святкування 80-річчя автора. Захід відвідало багато шанованих гостей та друзів Андрія Омеляновича. З привітаннями виступили міський голова міста Фастова, а також школярі Великомотовилівської школи, син Юрій та багато інших.

Сторінка 1 із 19