09.01.19 р. в музеї - щорічні звітні збори Фастівського міськрайонного осередку Київської обласної організації Національної спілки краєзнавців України.

У Фастівському державному краєзнавчому музеї відбулася презентація серії книг молодої письменниці Анастасії Нових, організованої членами Міжнародного громадського руху "Аллатра"

20 грудня у Фастівському краєзнавчому музеї відбулося відкриття Новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція». У виставці прийняли участь всі ЗЗСО та ЗПО міста.

Автори підійшли до виконання своїх робіт творчо. Кожна робота вирізнялася оригінальністю та креативністю.

При захисті робіт учні намагалися передати історію створення своєї роботи. Панувала Новорічно-різдвяна атмосфера.

Представлені новорічні композиції вихованців шкільних та позашкільних загальноосвітніх закладів нашого міста, а також проведений майстер-клас по виготовленню новорічної ялинкової (до того ж - їстівної) прикраси-пряника! Адже будь-яка річ, зроблена вашими рученятами з любов'ю і теплом, буде прикрашати ваш дім протягом усіх свят!!!

А ви побували на вернісажі у Фастівський державний краєзнавчий музей?

Сьогодні там було відкрито виставку робіт юних художників міста – діток, вихованців художнього гуртка Фастівський центр позашкільної роботи. Виставка носить яскраву назву «Калейдоскоп кольорів» і буде працювати для гостей музею аж до лютого 2019 року.

До святкування 100-річчя Української революції 1917-1921 рр., учні ЗОШ №5 (9-А клас), НВК №2 ( 9 клас), НВК №9 (10 клас), НВК №4 (10 клас) відвідали кінематографічну виставку, яка представила кадри хронікальних фільмів,

Сторінка 1 із 9