5 березня 2020 року у Фастівському державному краєзнавчому музеї відбулося відкриття художньої виставки "Земля цвіте", де презентувалися роботи художньої династії - родини Гупалових та Вуколових.

У нашому музеї відбулася презентація книги "Наш камертон - Володимир Івасюк", автором якої є Параскевія Нечаєва. Книга присвячена видатному українському музиканту Володимиру Івасюку, який задав моральний і пісенний український камертон своєму поколінню, а воно передає його далі – дітям і внукам.

Для вшанування пам'яті нашого земляка, відомого українського письменника, сценариста, Почесного громадянина міста Фастова - Василя Портяка, запрошуємо до Фастівського державного краєзнавчого музею, де 3 березня 2020 року о 13-00 годині відбудеться демонстрація фільму українського кінорежисера Олеся Янчука - "Нескорений", автором сценарію якого є Василь Портяк.

УВАГА! Акція "Всьому початком є ЛЮБОВ!"

Запрошуємо 14.02.2020 року усіх ЗАКОХАНИХ відвідати виставки та експозиції Фастівського державного краєзнавчого музею.

Вхід вільний з 10-00 до 15-00 години лише для закоханих пар! Вік значення не має!

Тож, закохуйтесь - і мерщій до музею!

22 січня 2020 року в Фастівському державному краєзнавчомумузеї, з нагоди відзначення Дня Соборності та Свободи України, для учнів Фастівського центру професійно-технічної освіти була проведена лекція-екскурсія "Фастівщина в коловороті української революції 1917-1921 рр."

Сторінка 1 із 19