Сьогодні в Фастівському державному краєзнавчому музеї відбулася презентація публіцистичного збірника "Герої серед нас. Завокзальці в ООС - 2014-2019 рр.", яка містить матеріали дослідницької пошуково-краєзнавчої діяльності команди рою "Січ" Фастівського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.№10 - Гімназія" про учасників воєнних дій на Сході України в період 2014 - першої половини 2019 років.

З радістю повідомляємо про черговий вихід науково-інформаційного бюлетеню "Прес-музей" №45-46. Історико-краєзнавчі дослідження "На фастівській землі єдналась Україна", присвячений 100-річчю підписання передвступного договору між УНР та ЗУНР в м. Фастові 1 грудня 1918 року.

Міжнародний день музеїв світ святкує з 1978 року в більш ніж 150 країнах світу. Це професійне свято працівників музею, яке заснували на засіданні Міжнародної ради музеїв (International Council of Museums). Його мета популяризувати культуру відвідування музеїв. Фастівський державний краєзнавчий музей завжди долучається до відзначення цієї події.

Сьогодні світ відзначає Міжнародний день музеїв. З нагоди прийдешнього професійного свята урочистості відбулися у стінах Фастівського краєзнавчого музею. Відкривала та вела захід директор міського храгилища історико-культурної спадщини Тетяна Дакал. У своєму виступі вона ознайомила численних гостей з діяльністю закладу, його історією, наголосивши на важливості збільшення приміщення під музей, яке б дало змогу показати багаті, все зростаючі колекції фондів.

16.05.2019 делегація з польського міста Валч, яка нині перебуває в нашому місті з дружнім візитом, завітала до Фастівського краєзнавчого музею на оглядову екскурсію та долучилась до святкових заходів нашого міста.

Сторінка 1 із 14