НОВИНИ


Previous Next

21 грудня 2019 року в музеї відбулася презентація книги Андрія Мороза "На відстані простягнутої руки", приурочена до святкування 80-річчя автора. Захід відвідало багато шанованих гостей та друзів Андрія Омеляновича. З привітаннями виступили міський голова міста Фастова, а також школярі Великомотовилівської школи, син Юрій та багато інших.


Previous Next

20 грудня 2019 року в музеї відбулося відкриття новорічно-різдвяної виставки "Новорічна композиція". Учасниками були вихованці позашкільних та учні загальноосвітніх навчальних закладів області, які своїми святковими поробками створили казковий настій для організаторів та відвідувачів виставки. Кращі роботи були нагороджені почесними грамотами від управління освіти.


Previous Next

До 110-річчя Сліпченка Миколи Федоровича - Заслуженого художника України 17 грудня 2019 року в музеї презентувалась виставка його художніх робіт.
У своїй творчості Микола Федорович звертався до різних мистецьких жанрів: пейзаж, портрет, натюрморт, виконував змістовні композиції. На відкриття виставки завітала невістка художника Вікторія Володимирівна, яка подарувала до фондів музею ще 13 літографічних його робіт.


Previous Next

Сьогодні в музеї відбувся захід, присвячений життю та творчості видатного письменника і перекладача, дисидента та незламного патріота рідної землі — Глухенькому Миколі Герасимовичу.


Previous Next

Наукові працівники музею приєднались до культурного флешмобу КУЖ «Українська хустка»

Сторінка 1 із 18