Сьогодні в рамках проекту "Історичне краєзнавство" у Фастівському державному краєзнавчому музеї пройшов нестандартний урок біля стендів музею на тему: "Семен Палій. Ліквідація козацтва на Правобережній Україні" для учнів 8-х класів Фастівського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІст.№10 - Гімназія".

19 лютого 2019 року у Фастівському державному краєзнавчому музеї відбувся круглий стіл "Уклін живим! Загиблим - слава!" до відзначення п'ятиріччя подій на Майдані у 2014 році, в якому взяли участь наші земляки - учасники Майдану, а також учні 9-А класу Фастівської ЗОШ №5.

17 лютого 2019 року у Фастівському державному краєзнавчому музеї за участі Фастівської станиці братства ветеранів УПА (голова станиці ОУН-УПА Підіпригора В.І.) відбулася урочиста академія з нагоди 90-річчя ОУН.

12 лютого 2019 року наукові співробітники нашого музею приймали участь в роботі круглого столу «Селянська війна України у відповідь «червоному терору» більшовиків. Воєнна поразка і духовна перемога українців» в КЗ КОР «Меморіальний музей К.Г. Стеценка», який проходив в Меморіальному музеї ім. К.Г. Стеценка. Дякуємо керівництву музею за оргацізацію заходу.

Саме у Фастові, на залізничній станції, 100 років тому були зроблені перші кроки до об'єднання України. Підписаний сто років тому Акт Злуки увінчав прагнення українців жити у своїй єдиній європейській державі.

Сторінка 1 із 10