Увага ! КОНКУРС!

Фастівський державний крєзнавчий музей оголошує конкурс на кращий малюнок за мотивами творів поета та художника, Пророка України - Т. Г. Шевченка.

До участі запрошуємо учнів середніх та професійно-технічних навчальних закладів, віком до 17-ти років у трьох вікових групах: І група – до 9 років, ІІ група – 10-14 років, ІІІ група – 15-17 років.

Конкурсантам потрібно проілюструвати улюблені твори Кобзаря, відобразити події із його життя, його мрії про майбутнє України. Відповідно, серед номінацій – "Улюблений твір Тараса Шевченка", "Одна із сторінок життя Кобзаря" та "Шевченкові мрії про майбутнє".

Роботи на конкурс необхідно подавати до Фастівського державного крєзнавчого музею за адресою: м. Фастів, вул.
І. Ступака,9 . Ми працюємо: пн. - пт. з 8:00 до 17:00 год.

Роботи приймаються до 3 березня 2021 року.

На конкурс допускаються 1-3 роботи одного автора у кожній номінації, підписані на звороті (ПІБ, номінація та вікова категорія).

* Мистецькі роботи автору не повертаються. Вони стануть державною частиною Музейного фонду України та знаходитимуться у фондах КЗ ФМР "Фастівський державний крєзнавчий музей".

Переможців конкурсу буде нагороджено Грамотами та подарунками.

Друзі, долучайтеся! Творіть історію вже сьогодні!