Леся Українка 150 років

Сьогодні у Фастівському державному краєзнавчому музеї з нагоди 150-річчя від дня народження Лесі Українки відбувся літературно-мистецький захід "Кохання вічне й молоде...".

Дякуємо учасникам дитячого аматорського клубу театрального мистецтва "Золоті зерна", що діє при музеї, та керівникові - молодшому науковому співробітнику Черненко Надії Олексіївні за те, що на 30 хвилин перенесли усіх нас в епоху, коли жила, творила та кохала геніальна поетеса Леся Українка.

Віримо, що фастівські юні актори обов'язково в майбутньому стануть зірками театру і кіно та будуть прославляти наше рідне місто!

Дякуємо глядачам за співучасть. Сьогодні ми всі разом "пережили" один із прекрасних періодів життя Лесі Українки - період закоханості!

Також щиро вдячні колективу та вихованцям Фастівської школи народної майстерності за багаторічну співпрацю та презентацію виставки дитячих художніх робіт "Кохання вічне й молоде", приуроченої до 150-річчя з дня народження відомої поетеси.

Переглянути виставу можна за посиланням: