18 травня - Міжнародний день музеїв

18 травня щороку музейні працівники всього світу відзначають своє професійне свято.

Сьогодні привітати музейних працівників прийшли міський голова Нетяжук Михайло Володимирович, заступник міського голови по гуманітарним питанням Швидка Жанна Петрівна, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань медицини Давиденко Олена Павлівна, начальник управління культури, молоді та туризму Виконавчого комітету Фастівської міської ради Савченко Наталія Миколаївна.
Вже традиційно в цей день в музеї відбувається відкриття чергової виставки, присвяченої до Міжнародного дня музеїв. Тому гості мали гарну нагоду не лише привітати музейників, а й переглягути художню виставку Яроха Романа Миколайовича «Палітра моєї фантазії».