День вишиванки (продовження)

У рамках святкування Дня вишиванки, у музеї відбулося відкриття виставки персональних робіт мам та дружин загиблих героїв - вишитих картин "Мрії мої вишивані ..."

Талановиті майстрині, бергині своїх родин - Лідія Рудім, Тетяна Борис, Наталія Гега та Тамара Бобоха презентували свої роботи. У відкритті виставки взяли участь: міський голова Михайло Нетяжук, заступники міського голови Олена Давиденко та Жанна Швидка, настоятель парафії Святого Миколая о. Михайло Данилів. Міський голова щиро подякував жінкам за їх силу та незламність, за той приклад єднання і мужності, який вони презентують усій громаді та вручив приємні подарунки. Також творчий подарунок презентували вихованці Клубу театрального мистецтва «Золоті зерна», вихованець вокальної студії «Бісс» Роман Новохатній.  Дуже приємною несподіванкою було вітання від прекрасних керівниць закладів культури міста.