Презентація книги

Сьогодні мали добру нагоду познайомитися із творчістю нашої землячки, чудової дитячої письменниці та заворожуючої оповідачки Валентини Вздульської!

За годину, протягом якої тривала творча зустріч, слухачі мали змогу побувати на розкопках разом з героїнею оповідання "Євині ями", перетворитися на піратів і, навіть, закопати скарб... Але найголовніше - наживо поспілкуватися з молодою талановитою та креативною дитячою письменницею!
Впевнені, що вже завтра у Комунальний заклад Фастівської міської ради "Фастівська міська бібліотека" буде черга за книжечками пані Валентини! Дякуючи Валентині Ростиславівні, фонди музею також поповнилися цікавими виданнями письменниці! Сподіваємося й на подальшу плідну співпрацю!