Відкриття виставки "Мій милий рідний край"

Сьогодні у Фастівському державному краєзнавчому музеї під час відкриття нової персональної виставки художніх робіт "Мій милий рідний край", фастівчани та гості нашого міста мали змогу познайомитися з чудовим художником,талановитим графіком та карбувальником, нащадком відомого знатного роду Брандтів, фастівчанином Святославом Шемонаєвим.

Фастівщина багата на творчих і талановитих людей! Вони - поруч, вони - серед нас, проте за щоденними клопотами не так часто маємо змогу насолоджуватися їхньою творчістю...

У теплій зворушливій атмосфері гості заходу привітали автора з презентацією його творчого доробку та подякували майстрові за професіоналізм.
І справді, роботи п. Святослава світлі, позитивні, пронизані любов'ю до рідного краю та торкаються струн душі кожного, хто споглядає їх.
Завітайте до музею! Обіцяємо: отримаєте безліч позитивних емоцій, яких так бракує у нашому житті!