Майстер-клас з художньої вишивки

Теплою душевною атмосферою відзначився сьогодні майстер-клас із вишивання стрічками, що відбувся у нашому музеї завдячуючи чудовій людині, МАМІ, яка виховала сина-Героя, а також майстрині із художньої вишивки Тамарі Тихонівні Бобосі.

Цікаво, незвично, захоплююче!!! Непомітно швидко пролетів час, проте на одному диханні створили наші перші "шедеври"....

Дякуємо Вам, п. Тамаро, за "золоті" руки, витрачений на нас час, бажання творити і передавати власний досвід!!!
Нехай Бог повертає Вам сили та здоров'я, а краса, створена Вами наповнює наші душі позитивними почуттями!

Запрошуємо фастівчан та гостей міста відвідати виставку вишитих робіт наших мам Героїв, яка експонуватиметься у Фастівському державному краєзнавчому музеї до 2 липня 2021 року.
Завітайте! Не пожалкуєте!