Життя і діяльність винахідника "Електрогефеста" - Миколи Бенардоса

Сьогодні в музеї відбувся вечір пам'яті на тему "Життя і діяльність винахідника "Електрогефеста" - Миколи Бенардоса.

Захід відвідали Анатолій Анатолійович Древецький - скульптор, художник, член Національної спілки художників України, директор Фастівської школи народної майстерності та Гірченко Анатолій Васильович - Голова Фастівської міської організації інвалідів війни, збройних сил та учасників бойових дій. Вони поділились своїми спогадами про створення в місті Фастові пам'ятника Миколі Бенардосу. Також захід відвідали учні 9-А класу Фастівського академічного ліцею №2, для яких учасники музейного аматорського клубу театрального мистецтва "Золоті зерна" (керівник- молодший науковий співробітник Черненко Надія Олексіївна) влаштували театралізоване читання про життя та діяльність видатного винахідника, а також переглянули документальний фільм. "Микола Бенардос".