Таїна Святвечора

Саме таку назву мало театралізоване дійство,яке сьогодні відбулося у нашому музеї.На прикладі однієї християнської родини присутні мали змогу глибше ознайомитися із традиціями і звичаями Різдва Христового.

На столі 12 пісних традиційних страв,дідух на покутті,який урочисто вносив батько,а син- копичку сіна,узвар і кутя для померлих,молитва перед споживанням їжі...
Хрещеними ділились своєю вечерею, а колядники-учні 6- В класу ЗОШ-1 ( кл.кер.Галина Аполінарівна Андрієнко) прославляли новонародженого Ісусика в колядках та гарно віншували.Родина згадала про сумний Святвечір в 46-ому році і сьогодні невеселий для тих,хто захищає Україну на Сході від ворога.Насамкінець лунала весела коляда.
Вдячні всім,хто долучився до свята.
Нехай Ісусик народжується в кожному серці,несе радість,мир,любов в кожну домівку.