Урок-реквієм

Сьогодні у музеї відбувся тематичний урок-реквієм,приурочений пам'яті відомого українського композитора,громадського діяча та священника Кирила Стеценка.

Разом із вихованцями клубу театрального мистецтва "Золоті зерна", науковий співробітник музею Надія Черненко розповіла про музичну спадщину талановитого композитора, про його життя, а також познайомили глядачів із музичними творами (солоспівами) Кирила Григоровича на слова Лесі Українки.
Наприкінці заходу усі учасники переглянули короткометражний документальний фільм про останні роки життя нашого земляка у селі Веприку: "Кирило Стеценко. Колесо його життя".
Прагнемо, щоб про видатного українського композитора, 140-річчя якого відзначаємо цього року, знало якомога більше наших співвітчизників, адже гордість за нашого талановитого земляка не має меж....