Екскурсія "Фастівщина за часів польських єпископів"

Сьогодні, в рамках музейних проєктів "Історія має значення! " та "Патріотичні екскурсії Фастівщиною", для містян та гостей нашої громади відбулася екскурсія містом на тему "Фастівщина за часів польських єпископів".

Науковець музею Людмила Костюк розповіла екскурсантам про осередок католицизму на теренах нашого краю, його економічний та культурний розвиток.
Також мали можливість завітати до костелу Воздвиження Святого Хреста, ознайомитися з пам'ятками історії та архітектури тих далеких часів та відвідати експозицію, присвячену діяльності Й.Верещинського.
Побували екскурсанти й у контактному зоопарку, що нині діє при Домі Святого Мартіна.
Час пролетів непомітно... Впевнені, що наші гості привідкрили для себе ще одну із маловідомих сторінок з історії нашого краю!
Чекаємо з нетерпінням наступних наших зустрічей!
P.S. Кошти, виручені за екскурсію, підуть на придбання смаколиків для наших мужніх захисників.
Слава Україні!
І Героям слава!