Музейні пікніки

З 14 по 18 червня відбулися "Музейні пікніки", під час яких юні дослідники:

• Знайомилися з найдавнішими сторінками нашої історії: стоянкою первісних мисливців на мамонтів, їх повсякденним життям та віруваннями.
  • Прослухали тематичний екскурс "Свято Івана Купала. Традиції та легенди свята" від заввідділу музею Степаніцької Олени, створили свої власні квіти папороті, а також відвідали майстер клас старшого наукового співробітника Цяпич Галини з плетіння патріотичних браслетів, які ми передамо нашим Захисникам на передову.
  • Відчули себе в ролі акторів в імпровізованому історичному театрі під керівництвом наукового співробітника музею Надії Черненко. У аматорській виставі "Мито Семена Палія" юні аматори зіграли живі образи С.Палія, отаманів, купців і селян. Фото юних акторів на підмостках музейної сцени та бурхливі оплески глядачів не лише залишаться у пам'яті дітей приємними спогадами, а й, впевнені, стануть першим кроком для появи у нашому містечку в майбутньому плеяди відомих акторів.
  • Дуже добре справилися з інтерактивною грою " Чарівні літери рідного міста". А заняття з виразного читання віршів про звірят через повітряну тривогу знову довелося проводити в укритті ...
  • Відвідали майстер-клас від Наталії Поліщук на природознавчу тематику із виготовлення скульптури малих форм із сольоного тіста "Жабка на лататті". Справилися усі! Жабенята вийшли на славу! Вироби, виготовлені власними рученятами, малята понесли додому, щоби порадувати рідних своїми талантами.
  • Прослухали сторітелінг "Якби я був козаком" від заввідділу Степаніцької Олени, мали можливість відчути себе справжніми геройськими козацькими ватажками та козачками, переглянути тематичні, веселі мультфільми про життя та побут козаків. Але найважливіше - дітки написали віршований лист для наших Захисників, який ми, разом з солодощами передали волонтерам для відправки на фронт, щоб підтримати бойовий дух наших воїнів.

Сьогодні був останній, заключний день, "Музейних пікніків", який пройшов весело, пізнавально, з патріотичними піснями та солодкими гостинцями. Дякуємо всім діткам за активність, а батькам за хороших діточок. Обов'язково будемо влаштовувати нові зустрічі, майстер-класи та цікаві екскурсії, але вже в рамках нових музейних проєктів)