Все буде Україна

Сьогодні в музеї розпочала свою діяльність благодійна виставка, присвячена 31 річниці з Дня Незалежності України «Все буде Україна».
Експонатами виставки є не лише вишиті рушники з фондів Фастівського державного краєзнавчого музею та музейних працівників, а й глиняні вироби, надані фондом «Карітас» і розписані майстрами Фастівщини.

У заході взяли участь заступник міського голови з питань виконавчих органів влади, з гуманітарних питань Жанна Швидка, директор Школи народної майстерності, Почесний громадянин м.Фастова Анатолій Древецький, настоятель парафії Святого Димитрія УГКЦ Віталій Марцинюк, митці та гості.
На виставці представлені роботи 26 майстрів, які розписали 70 витворів гончарства. Кожен з присутніх поділився власними історіями з життя, що надихнули їх для створення своїх унікальних виробів. Окрема подяка родині Галини та Михайла Цяпич за активну участь в формуванні та організації даної виставки.
Запрошуємо усіх фастівчан та гостей громади завітати до музею та оглянути наші експозиції.. Всі зібрані кошти будуть використані на потреби наших Захисників. Наближаймо Перемогу разом! Слава Україні!