Герої сучасності

Сьогодні, в державне свято - день державного Прапора та напередодні дня Незалежності України, в нашому музеї відбулася презентація виставки, яка привячена новому періоду боротьби українського народу з російськими окупантами.

Експозиція складається з особистих фотографій фастівчан, військових трофеїв, особистих речей наших воїнів-захисників.
Дата 24 лютого 2022 року назавжди страшною раною закарбується в пам’яті народу України. Адже ніхто навіть не міг уявити, що близько 4-ї години ранку розпочнеться жахливий, масований ракетний обстріл мирних міст нашої держави. Сьогодні триває вже 181-й день героїчного спротиву українського народу російській орді і наші мужні ЗСУ продовжують боронити рідну землю та знищувати ворога.
На музейний захід завітали міський голова Нетяжук М.В., начальник управління культури, молоді та туризму ФМР Савченко Н.М., працівники управління, а також радник міського голови Бобоха Т.Т. та матері і дружини загиблих воїнів.
Щира подяка усім небайдужим людям, які допомагали формувати дану експозицію. Особливо хочеться відзначити родину Крившуків та родину загиблого героя Олександра Кудь за передані особисті речі, що поповнили нашу експозицію. Дякуємо також нашим фастівським безстрашним захисникам, які боронили Київщину з перших тижнів повномаштабного нападу 24 лютого 2022 року. Вони передали нам чимало бойових трофеїв.
Дякуємо пану Олександру, волонтеру церкви Воскресіння, за активну співпрацю з нашим музеєм та поповненя виставки експонатами, які він привіз з передової.
Сьогодні вся Україна вшановує пам'ять героїв минулого та сучасності, тих, хто воював та загинув, щоб забезпечити країні таку жадану Незалежність. Саме таким ГЕРОЯМ і присвячена наша виставка.
Запрошуємо усіх фастівчан та гостей міста завітати до нашого музею та особисто ознайомитися з новою експозицією.