Герої серед нас

Сьогодні в "МУЗЕЇ ГЕРОЇВ ЧОРНОБИЛЯ" було проведено пам'ятний вечір, присвячений герою-ліквідатору аварії на ЧАЕС, підполковнику медичної служби, лікареві-травматологу вищої категорії ПІНЬКОВСЬКОМУ ВІКТОРУ ЮРІЙОВИЧУ.

Серед присутніх люди різних професій - медики, науковці, чорнобильці, мами загиблих АТО, музиканти та інші. Еммі Анатоліївні, дружині Віктора Юрійовича і всім присутнім сподобався душевний, родинний, теплий і в той же час мистецький камерний вечір. Тут звучала поезія, проза, музика, спів і театралізація. Щиро дякуємо всім хто прийшов до музею, підтримав нову рубрику: "Герої серед нас" і був чуйним, уважним до такої потрібної теми - Пам'ять героїв-ліквідаторів аврії на ЧАЕС. Приходьте до нас не байдужі, приходьте до нас всі кого цікавить історія Чорнобиля. Ми вам завжди будемо раді. До зустрічі!!!