НОВИНИ

Презентація виставки "Насіннєві розписи"

В приміщенні ФДКМ відбулася презентація виставки "Насіннєві розписи", створеної руками нашого земляка-борівчанина, відомого вченого в галузі овочівництва, селекції і насінництва овочевих культур, кандидата сільськогосподарських наук - Жука Віталія Юхимовича.

Результатом його багаторічної діяльності є публікація понад 100 наукових робіт, 11 авторських свідоцтв на сорти. Віталій Юхимович має безліч нагород, але найголовніша - любов і шана земляків. Тому не дивно, що за багаторічну невтомну працю на ниві сільського господарства рішенням Фастівської райдержадміністрації та районної Ради йому присвоєно звання "Почесний громадянин Фастівського району" та занесено до книги "Золотий фонд Фастівщини". Автора виставки привітали заступник голови Фастівської райдержадміністрації Волков Ю. В., Древецький А.А., Гупалова Є.Ф., Кондратюк П.Н. та інші учасники заходу. До золотого ювілею - 50-ї річниці подружнього життя Віталій Юхимович та його дружина - Ольга Яківна отримали чудові квіти від міського голови та управління культури, молоді та туризму. 
Родзинкою заходу був народний аматорський колектив "Надвечір'я" (смт. Борова). Жартівливі пісні, гуморески та віншування земляків підтримували веселий настрій учасників заходу. 
Дякуємо всім, хто завітав до музею цього дня!!!