НОВИНИ

Мандри Україною

Previous Next

Вже стало доброю музейною традицією, що у наше професійне свято ми не лише приймаємо подарунки, але й із задоволенням даруємо їх фастівчанам та гостям нашої громади.


От і цьогоріч подарунком для поціновувачів мистецтва стало відкриття нової, вже третьої в цьому році, персональної виставки талановитої фастівської художниці Світлани Грамм, яка має назву "Мандри Україною".
Цікава захоплююча розповідь художниці, екскурс мальовничими місцями нашої країни, а також музичні вітання від гостей нашого музею - неперевершеного вокального колективу "Free Hearts" (смт Калинівка), стали для наших відвідувачів своєрідним культурним допінгом у цей непростий для країни час.
Було дуже приємно, коли вітали працівників нашого музею. Адже вони справді заслуговують слів подяки, бо своєю працею зберігають історію нашого краю для майбутніх поколінь та роблять все для того, щоби музей був тим місцем, куди ще не раз хотілося б повернутися!
Щиро дякуємо усім, хто вже багато років підтримує Фастівський державний краєзнавчий музей. Ви стверджуєте нашу віру у майбутнє!Окрема подяка нашим колегам - керівникам та працівникам закладів культури нашої громади! Ваша підтримка важлива для нас!
Також дякуємо нашим юним ведучим - Анні Поліщук та Богдану Грищенку - учасникам примузейного клубу театрального мистецтва "Золоті зерна" (керівник Н. Черненко). Сьогодні було по-особливому затишно завдяки вам, діти!
Запрошуємо усіх поціновувачів мистецтва до музею, адже виставка Світлани Грамм " Мандри Україною" триватиме до кінця липня 2023 року.