Виставка дитячих малюнків "Велична і єдина - Соборна Україна"

В рамках відзначення 100-річчя революційних подій в Україні 1917-1921 рр., у Фастівському державному краєзнавчому музеї з 1 червня 2018 року діє виставка дитячих малюнків "Велична і єдина - Соборна Україна". Роботи своїх вихованців подарували до фондів музею дирекції загальноосвітніх шкіл міста та Фастівської школи народної майстерності.

Дякуємо управлінню освіти і методичному кабінету Фастівської міської ради за багаторічну плідну співпрацю. Особлива подяка - адміністраціям шкіл №2,№4,№5, №9,№10 та позашкільного закладу освіти - Фастівської школи народної майстерності (учні яких гарно попрацювали над висвітленням даної теми), за ретельно відібрані роботи, виховання патріотичної молоді нашого міста та участь у музейному проекті.

Виставка діятиме до кінця червня 2018 року.