95 -річчя з дня народження поета В.І. Косовського

У Фастівському державному краєзнавчому музеї, за участю Фастівської станиці братства ветеранів УПА та її керівника – В.І. Підіпригори, відбулася урочиста академія, приурочена 95 -річчю з дня народження видатного борця

за незалежність України, поета, народного цілителя, засновника Меморіального музею К.Г. Стеценка у с. Веприк, Людини з великої літери - В.І. Косовського.
Друзі, однодумці, послідовники та просто небайдужі фастівчани прийшли цього дня, щоби вшанувати пам’ять про нашого земляка.
Невпинно лунали спогади про цю просту та дуже толерантну людину, яка за своє непросте життя не втратила найкращих людських якостей. Також гості читали вірші В.І. Косовського, а наприкінці заходу спільним молебнем вшанували пам'ять Володимира Івановича та його сестри - Ольги Іванівни, а також усіх, хто в різні роки поклав своє життя за Україну.