ФАСТІВСЬКИЙ НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.10 - ГІМНАЗІЯ"

ПОСВЯТА В ГІМНАЗИСТІВ
Сьогодні, уже традиційно, напередодні великого і світлого свята Покрови Пресвятої Богородиці у нашому закладі відбулася посвята п'ятикласників у юних гімназистів.

Для проведення цього свята нам гостинно відчинив двері краєзнавчий музей, що створило особливу атмосферу урочистості і піднесення. З привітальним словом до юних звернулись директор НВК Чіпко Лариса Дмитрівна та класний керівник Тищук Ірина Олександрівна.
24 яскраві учнівські особистості, зірочки, які лише починають сяяти, дали свою першу клятву про те, що вони гідно пронесуть звання гімназистів через все життя та докладуть максимум зусиль задля розквіту рідної школи та міста.
На посвяту завітала юна Наука, яка вручила п’ятикласникам пам’ятні знаки гімназистів. А батьки, нагодували учнів кашею з примовлянням: скільки в каші крупинок – стільки гарних оцінок. Наприкінці свята п'ятикласники разом зі своїми старшими товаришами-гімназистами виконали спільно свій особливий гімн.
Дякуємо всім, хто долучився до проведення свята: колегам, батькам, старшокласникам і, особливо, директору та працівникам Фастівського краєзнавчого музею.