Страшні часи Голодомору

Щорічно в четверту суботу листопада о 16:00 год. проводиться пам'ятна хвилина мовчання в пам'ять про загиблих під час Голодомору в 1932-1933 роках. До 85-х роковин тих жахливих подій, 23 листопада 2018 року, в приміщенні Фастівського державного краєзнавчого музею відбувся захід, проведений старшим науковим співробітником музею Ратошнюк В.В. для студентів Фастівського центру професiйно-технiчноi освiти.

Завдяки участі Надії Черненко (Театр одного актора),її реалістичній грі, а також перегляду документального фільму, заснованого на архівних джерелах, слухачам була передана атмосфера тих жахливих років геноциду українського народу. Хвилиною мовчання, запаленою свічкою та шматками хлібини, розділеною між учасниками заходу, була вшанована пам'ять безневинно загиблих у ті страшні часи Голодомору.