Калейдоскоп кольорів

А ви побували на вернісажі у Фастівський державний краєзнавчий музей?

Сьогодні там було відкрито виставку робіт юних художників міста – діток, вихованців художнього гуртка Фастівський центр позашкільної роботи. Виставка носить яскраву назву «Калейдоскоп кольорів» і буде працювати для гостей музею аж до лютого 2019 року.

Фастівський центр позашкільної роботи об’єднав діток з різних шкіл міста в щасливий згуртований колектив, колектив художників, лідером та мудрим наставником якого є Olga Kudryavtseva. Відкриття цієї виставки стало справжнім святом для малечі. Адже для багатьох з них це перший такий досвід.

Вперше дітлахи можуть похизуватися усім фастівчанам та гостям міста власними талантами та здобутками. Ба більше! Чимало картин юних фастівчан побачить уся країна. Адже за сприяння представників кредитної спілки «Кредит-Експерт» виготовлені картини-календарики будуть розіслані у різні міста та містечка України. Ну і, звичайно ж, не обійшлося без подарунків.

Пісні учасникам заходу презентували Євгенія Мисюкевич та Богдана Онищенко. А ще юні таланти отримали солодкі подарунки.