Фастів – місто Єднання!

Саме у Фастові, на залізничній станції, 100 років тому були зроблені перші кроки до об'єднання України. Підписаний сто років тому Акт Злуки увінчав прагнення українців жити у своїй єдиній європейській державі.

Сьогодні, напередодні Дня Соборності України, на залізничній станції Фастів, фастівчани та гості міста зібралися разом, щоб підбити підсумки Всеукраїнської Естафети Єднання. Присутні із вдячністю згадали тих Героїв, які в усі часи боролися за об’єднання усіх сил українства, тих, хто словом і ділом, іноді навіть ціною власного життя намагався відродити незалежну соборну українську державу, попередньо поклавши до пам’ятника Героям України квіти. Та започаткували флеш-моб єднання, зачитавши всі разом текст Акту злуки, адаптований під сучасність та передавши естафету іншим областям України.

Щиро дякуємо колективу морського танкеру Фастів, представники якого завітали до нашого міста, за горнятко із кримською землею. А також за стійкість, мужність, незламність та вірність присязі.

Дякуємо керівництву Укрзалізниця - Ukrzaliznytsia за оновлення вагону «Музею на колесах» та за бажання разом із фастівчанами збудувати Музей Соборності України, місце, яке стане знаковим для всіх українців, місце, яке асоціюватиметься із єднанням українців.

Дякуємо керівництву Укрпошта за те, що супроводжували книгу «Соборна Україна очима дітей». Дякуємо усім, хто долучився до Всеукраїнської #ЕстафетиЄднання добрими справами. Пам’ятаймо! Майбутнє творимо ми сьогодні. Яким воно буде, залежить від нас. Гуртуймося навколо реальних справ, змінюймось самі та змінюймо нашу країну на краще.

З Днем Соборності України!