Урочиста академія з нагоди 90-річчя ОУН

17 лютого 2019 року у Фастівському державному краєзнавчому музеї за участі Фастівської станиці братства ветеранів УПА (голова станиці ОУН-УПА Підіпригора В.І.) відбулася урочиста академія з нагоди 90-річчя ОУН.

Засідання розпочалися молебнем за душі загиблих патріотів, який провели отці Михайло та Олег (Даниліви).
За ініціативи В.І. Підіпригори, учасниками заходу було зачитано декалог та молитву українського націоналіста-повстанця.
З вітальним словом до присутніх звернулася О. Давиденко - заступник міського голови та П. Ковтюх - голова Узинської станиці ОУН-УПА.
З доповідями виступили історики, місцеві краєзнавці та дослідники рідного краю: В. Портяк, О. Неживий, Г. Ковальчук, А. Древецький, А. Мороз, Л. Рудяк, М. Дмитрів та інші.
Усі присутні мали можливість долучитися до обговорення з інформацією-повідомленням про новітні дослідження недостатньо висвітлених сторінок в історії України, а також на прикладі власної, родинної історії розповісти про борців ОУН-УПА, які боролися за Незалежність України 90 років тому.
Насамкінець учасники заходу хоровим співом виконали стрілецьку пісню "Ой, у лузі червона калина.."

Щира подяка від колективу музею усім, хто цього недільного вечора долучився до урочистого заходу з нагоди 90-річчя ОУН.