Соборність та самостійність УВО: чин Коновальця

11 квітня 2019 року в Фастівському державному краєзнавчому музеї відбулася презентація книги краєзнавця та історика з м. Тернопіль Василя Штокала "Соборність та самостійність УВО: чин Коновальця".

Пан Василь із відзнакою закінчив Тернопільський державний педагогічний університет ім. Володимира Гнатюка, а також - аспірантуру при кафедрі історії України Тернопільського державного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка.

Його науковий доробок складається із понад 50 наукових статей,має 1 книжкове видання; Він - учасник понад 100 наукових конференцій (в тому числі загальноукраїнських та міжнародних).

Довгий час Василь Штокало викладав у Тернопільському експериментальному інституті педагогічної освіти; Інституті економіки і підприємництва, Тернопільському державному економічному університеті; Львівській філії Київського національного університету культури і мистецтв.

У 2016 році визнаний кращим викладачем Львівської філії Київського національного університету культури і мистецтв, а також переможцем визначень «Найпрофесійніший викладач» та «Друг студентів» – згідно незалежних студентських голосувань.

п. Василь - збирач джерел минувшини. Свої власні філателістичні, букіністичні, фалеристичні виставки презентував у Тернопільському обласному краєзнавчому музеї (2015, 2017, 2018), музеї грошей Національного банку України в Києві (2017), Верховній Раді України (2018), Київській міській раді (2017), Українському католицькому університеті, Львів (2017).

Василь Штокало вже вдруге відвідує наше місто та музей: в минулому році він приймав участь у Всеукраїнській науковій конференції, приуроченої до 100-річчя Української революції 1917 - 1921 рр., яка проводилася колективом Фастівського державного краєзнавчого музею.