Герої серед нас.

Сьогодні в Фастівському державному краєзнавчому музеї відбулася презентація публіцистичного збірника "Герої серед нас. Завокзальці в ООС - 2014-2019 рр.", яка містить матеріали дослідницької пошуково-краєзнавчої діяльності команди рою "Січ" Фастівського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.№10 - Гімназія" про учасників воєнних дій на Сході України в період 2014 - першої половини 2019 років.

Авторський колектив: Лариса Чіпко, директор ФНВК "ЗОШ І-ІІІ ст.№10 - Гімназія", Ніла Костецька, заступник директора ФНВК "ЗОШ І-ІІІ ст.№10 - Гімназія" та Євгеній Цимбалюк, викладач суспільно-історичних дисциплін та їхні вихованці адресували дане видання молодому поколінню, історикам, краєзнавцям та всіх, хто цікавиться історією сучасності.

Збірка містить публіцистичні матеріали пошуково-краєзнавчої діяльності команди рою «Січ» Фастівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №10 - Гімназія» про учасників воєнних дій на Сході України в період 2014 - першої половини 2019 років, адресована молодому поколінню, історикам, краєзнавцям, виховникам та всім небайдужим до історії сучасності. 70 сторінок — це 20 історій про тих, хто в мирному житті був звичайним громадянином, однак обрав шлях воїна.
Збірка вийшла завдяки тісній співпраці класних керівників і класоводів з членами родин учасників ООС, а також з нашими талановитими дітьми, які надали свої малюнки для книги, з головою спілки учасників бойових дій та ветеранів АТО мікрорайону Завокзалля Березніцьким А.А., з комітетом самоорганізації населення мікрорайону Завокзалля та депутатами міської ради. Спільна праця дала змогу провести складну роботу від етапу пошуково-краєзнавчої діяльності до етапу друку збірки про воїнів ООС мешканців Завокзалля.
На сьогоднішній зустрічі були присутні учасники АТО, члени їх родин, міський голова Михайло Нетяжук, заступник міського голови Олена Давиденко, начальник управління освіти Наталія Єриш, депутати міської ради, працівники музею, шкільна команда рою «Січ» та педагоги школи.
Особливо зворушливим моментом під час презентації була присутність багатьох матерів загиблих Героїв. Серед них, Невечера Наталія Василівна та Конончук Світлана Станіславівна - мами Володимира Очеретяного і Дениса Глови. Хвилиною мовчання присутні пом’янули всіх, хто загинув, захищаючи суверенітет, територіальну цілісність та недоторканість України.
А ми, об’єднавшись із ще більшою кількістю небайдужих, плануємо продовжити дану справу у наступному навчальному році.

Щиро дякуємо всім, хто долучився до цієї Доброї справи!
СЛАВА ГЕРОЯМ!!! СЛАВА УКРАЇНІ!!!