День української писемності та мови

Сьогодні у нашому музеї до Дня української писемності та мови відбулася творча зустріч учнів академічного ліцею №2 з поетом, художником, скульптором та педагогом, Почесним громадянином м.Фастова Анатолієм Древецьким.

Старший науковий співробітник музею Галина Цяпич розповіла дітям про проведення заходів до цього дня в Україні, процитувала вірші відомих класиків української літератури, а також ознайомила з творчістю нашого земляка - Древецького А.А.
Анатолій Анатолійович розповів про своє творче життя, а також познайомив учнів ліцею із своїми поетичними творами.
За безліччю цікавих запитань від школярів, знайомством із персональною виставкою майстра, невимушеної розмови із талановитим митцем сучасності, непомітно збіг час...Ще довго діти не відпускали Анатолія Анатолійовича...
Дуже радіємо з того, що наше прагнення проводити таке спілкування в теплій дружній атмосфері, в неформальній обстановці оправдовують себе на 100 %, а такі зустрічі із талановитими земляками необхідно проводити й надалі!