НОВИНИ

Презентація книги «На Фастівській землі єдналась Україна»

Previous Next

Сьогодні фастівчанам була презентована книга «На Фастівській землі єдналась Україна». Видання присвячено 100-річчю Української революції 1917-1921 років та створено в тому числі на основі результатів Всеукраїнської конференції «Українська революція 1917-1921 років. Пробудження нації», яка відбулася рік тому у Фастові.

Вітав гостей презентації, яка відбулася у Фастівському державному краєзнавчому музеї, міський голова Михайло Нетяжук.

Робота над книгою тривала з початку 2016 року. Збір інформації, підготовка матеріалів, дослідницькі роботи… варто зазначити, що у книзі презентовані матеріали та фото які друкувалися вперше. Над книгою працювали головні редактори Тетяна Дакал, директор Фастівського державного краєзнавчого музею та Тетяна Неліна, Почесний громадянин міста. А ще редколегія, науковці та ін..спеціалісти.

Книга «На Фастівській землі єдналась Україна» була створена у Фастові, міськими істориками, краєзнавцями, науковцями та видана за кошти міського бюджету. І завдяки цьому вона ще цінніша та важливіша для нас, фастівчан.

Говорити про видання можна довго, адже у його підготовку вкладено багато знань, сил, умінь та часу. Та все ж, як кажуть у народі, краще один раз побачити (у даному випадку – почитати!), ніж сім разів почути. Тому гайда до Фастівського державного краєзнавчого музею – книга чекає саме на Вас!